Willowy Gold Adult All Breeds

Superprémiové krmivo pre psov v strednej záťaži s vysokým podielom kuracieho mäsa a ryže doplnené o výťažky z juky schidigery a rybí tuk bohatým na omega 3 - mastné kyseliny.

 

proteíny 29%, tuky 15%, vláknina 3%

Zloženie: kuracie mäso hydrolyzované, rybie mäso, ryža, rybí tuk bohatý na omega - 3 a omega - 6 mastné kyseliny, pšeničné deriváty, repná dužina, kukuričná bielkovina, prírodná aróma hydinového mäsa, pivovarské kvasnice, glukosamin hydrochlorid, chondroitin sulfát, kyselina listová, L-lyzín, manano-oligosacharidy, frukto-oligosacharidy, vitamíny a minerálne látky, prírodné antioxidanty.

Balenie: 15kg, 3kg

objednať


Willowy Gold Grain Free Hypoallergic

Superprémiové krmivo pre psov trpiacich alergiami a neznášanlivosťou krmív. Krmivo je vyrobené bez obsahu obilnín s vysokou mierou stráviteľnosti, bez lepku s lososovým olejom bohatým na omega-3 a omega – 6 mastné kyseliny.

 

proteíny 39%, tuky 17%, vláknina 2%

Zloženie: kuracie mäso hydrolyzované, hydrolyzovaná kuracia pečeň, hydinový tuk, lososový olej bohatý na omega – 3 a omega 6 – mastné kyseliny, sušené vajcia, zelenina, pšeničné deriváty, pivovarské kvasnice, glukosamin hydrochlorid, chondroitin sulfát, L-lyzín, manano-oligosacharidy, frukto-oligosacharidy, vitamíny a minerálne látky, prírodné antioxidanty, výťažok z juky schidigera, éterické oleje.

Balenie: 10kg

objednať


Willowy Gold Intensive

Krmivo s optimálnou receptúrou pre psov vo vysokej záťaži, ľahko stráviteľné s vysokou mierou využitia živín pre aktívnych psov s doplnkom chondroitín sulfátu na zlepšenie odolnosti a pružnosti chrupaviek. Krmivo je doplnené výťažkami z juky schidigery.

 

proteíny 32%, tuky 21%, vláknina 2%

Zloženie: hydinové mäso, hydinový tuk, kurací hydrolyzát, rybie mäso, rybí tuk bohatý na omega - 3 a omega - 6 mastné kyselin, ryža, strukoviny, kukuričný proteín, pšeničné deriváty, pivovarské kvasnice, glukosamin hydrochlorid, chondroitin sulfát, kyselina listová, L-lyzín, manano-oligosacharidy, frukto-oligosacharidy, vitamíny a minerálne látky, prírodné antioxidanty, výťažok z juky schidigera.

Balenie: 15kg, 3kg

objednať


Willowy Gold Lamb&Rice

Superprémiové krmivo pre psov s vysokým podielom jahňacieho mäsa doplnené o výťažky z juky.

 

proteíny 30%, tuky 18%, vláknina 2%

Zloženie: jahňacie mäso, kuracie mäso hydrolyzované, bravčové mäso, hydinový tuk, rybí tuk bohatý na omega – 3 a omega – 6 mastné kyseliny, ryža, strukoviny, pšeničné deriváty, kukuričná bielkovina, glukosamin hydrochlorid, chondroitin sulfát, kyselina listová, manano-oligosacharidy, frukto-oligosacharidy, vitamíny a minerálne látky, prírodné antioxidanty, výťažok z juky schidigera.

Balenie: 15kg

objednať


Willowy Gold Light

Krmivo s nízkym obsahom proteínov a tukov, špeciálne vyvinuté pre obéznych psov doplnené o chondroitín na zlepšenie odolnosti a pružnosti chrupaviek.

 

proteíny 23%, tuky 10%, vláknina 4,5%

Zloženie: kuracie mäso hydrolyzované, rybí tuk bohatý na omega – 3 a omega – 6 mastné kyseliny, ryža, pšeničné deriváty, prírodná aróma hydinového mäsa, glukosamin hydrochlorid, chondroitin sulfát, vitamíny a minerálne látky, prírodné antioxidanty, výťažok z juky schidigera.

Balenie: 15kg

objednať


Willowy Gold Puppy

Krmivo prispôsobené vysokým dietetickým nárokom šteniat a mladých psov, pre optimálny rast a vývoj psov do dospelosti.

 

proteíny 30%, tuky 21%, vláknina 2%

Zloženie: kuracie mäso hydrolyzované, hovädzie mäso, mäso z tresky a tuniaka, rybí tuk bohatý na omega - 3 a omega - 6 mastné kyseliny, ryža, pšeničné deriváty, pivovarské kvasnice, glukosamin hydrochlorid, chondroitin sulfát, bifidobaktérie, manano-oligosacharidy, frukto-oligosacharidy, vitamíny a minerálne látky, výťažok z juky schidigera.

Balenie: 15kg, 3kg

objednať


Willowy Gold Samon&Rice

Superprémiové krmivo pre psov s vysokým podielom proteínov z lososieho mäsa, bohaté na omega – 3 a omega – 6 mastné kyseliny.

 

proteíny 36%, tuky 15%, vláknina 2,2%

Zloženie: mäso z lososa, lososový olej, ryža, strukoviny, pšeničné deriváty, pivovarské kvasnice, glukosamin hydrochlorid, chondroitin sulfát, kyselina listová, L-lyzín, manano-oligosacharidy, frukto-oligosacharidy, vitamíny a minerálne látky, prírodné antioxidanty, výťažok z juky schidigera.

Balenie: 10kg

objednať


Willowy Gold Senior

Vyvážené krmivo pre psov starších ako 7 rokov so zníženým obsahom tukov vyrobené z ľahko stráviteľných surovín.

 

proteíny 26%, tuky 12%, vláknina 3,5%

Zloženie: kuracie mäso hydrolyzované, rybie mäso, hydinový tuk, rybí tuk bohatý na omega – 3 a omega – 6 mastné kyseliny, kukuričný proteín, pšeničné deriváty, prírodná aróma hydinovej pečene, pivovarské kvasnice, glukosamin hydrochlorid, chondroitin sulfát, kyselina listová, manano-oligosacharidy, frukto-oligosacharidy, vitamíny a minerálne látky, prírodné antioxidanty, výťažok z juky schidigera.

Balenie: 15kg

objednať


Willowy Gold Small Breeds

Krmivo pre malé plemená psov vyvinuté s ohľadom na ich špeciálne metabolické potreby s optimálnou veľkosťou granúl.

 

proteíny 30%, tuky 14%, vláknina 3%

Zloženie: kuracie mäso hydrolyzované, rybie mäso, ryža, rybí tuk bohatý na omega - 3 a omega - 6 mastné kyseliny, pšeničné deriváty, pivovarské kvasnice, prírodné antioxidanty, bifidobaktérie, izoflavóny, manano-oligosacharidy, frukto-oligosacharidy, vitamíny a minerálne látky, výťažok z juky schidigera.

Balenie: 10kg, 3kg

objednať